Oferta – Taniec

Zajęcia dla dzieci i młodzieży

TANIEC NOWOCZESNY/VIDEOCLIP DANCE

Taniec nowoczesny i videoclip dance – to najpopularniejszy obecnie styl taneczny, króluje na koncertach i teledyskach największych gwiazd muzyki pop. Stanowi on połączenie takich stylów tanecznych: MTV dance, funky, street- jazz, hip-hop i disco dance. To idealne zajęcia dla dzieci i nastolatków lubiących taniec i muzykę. Zajęcia te dają możliwość wszechstronnego rozwoju, kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, poprawiają sylwetkę i koordynację.

Zabierz: strój i obuwie sportowe/taneczne, woda


HIP HOP

HIP HOP to luz i świetna zabawa przy muzyce. Należy do ulicznych stylów tańca (street dance) i może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych technik tanecznych. Styl ten możesz zobaczyć w teledyskach zespołów z czołówek list muzycznych. Taniec ten opiera się w dużej mierze na umiejętności improwizacji. Charakterystyczna jest silna praca nóg na ugiętych kolanach oraz łączenie kroków z wyraźną gestykulacją. To styl dynamiczny i żywiołowy.

Zabierz: strój i obuwie sportowe/taneczne, woda


MODERN JAZZ

To przede wszystkim ekspresja i wyrażanie emocji w tańcu. Opiera się na tańcu jazzowym i klasycznym. Podczas zajęć kładziemy nacisk na technikę i precyzję wykonywanych ruchów. Rozwijamy i rozciągamy poszczególne partie mięśniowe. Tancerz poznaje również takie jakości ruchowe jak: izolacja, dynamika, energia, swobodny przepływ ruchu. Głównym elementem zajęć jest improwizacja ruchowa, która rozwija wyobraźnię i kreatywność. Jest to idealna forma dla miłośników jazzu.

Zabierz: strój i obuwie sportowe/taneczne, woda


BALET

Podczas zajęć baletowych dzieci mają możliwość rozwijania wrażliwości na piękno i estetykę ruchu. Zajęcia doskonale wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, kształtują ładną sylwetkę oraz poprawiają sprawność fizyczną. Poprzez taneczne zabawy wróżek, elfów czy księżniczek uczą się płynności ruchów i wdzięku a przy tym dobrze się bawią.

Zabierz: strój (body +spodniczka, rajstopki), baletki, włosy upięte w koczek, woda


TAŃCE HULAŃCE

(OD 1,5 r.ż.- 3 lat)

Twój maluszek uwielbia radosne podrygi w rytm muzyki? Już teraz widzisz w nim małego tancerza? Zapraszamy na przygodę z tańcem i muzyką. Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko wkroczy w magiczny świat tańca, dowie się, na czym polega rytm, pozna podstawowe kroki taneczne i wykształci wrażliwość muzyczną. Nie musisz martwić się o to, czy jest już gotowe na udział w zajęciach tanecznych – Zabawy z tańcem i muzyką są przystosowane do rozwoju psychomotorycznego maluchów i pozwalają na rozwijanie ich umiejętności ruchowych. Na zajęcia zapraszają instruktorki z niesamowitą energią i ogromną chęcią nauczenia maluchów tego, co najważniejsze – tańca. Tańce hulańce to przestrzeń, w której zarówno dzieci, jak i ich opiekunowie będą mogli doświadczyć przyjemności i radości jaką daje kontakt ze swoim ciałem, naturalny i swobodny ruch, jak i taneczna relacja z innymi.

Zabierz: wygodne ubranie, skarpetki antypoślizgowe lub buciki, kapcie, ulubioną zabawkę, woda


AKROBATYKA

Ogólna sprawność fizyczna, elastyczność, koordynacja, równowaga, precyzja ruchów, odpowiednia kondycja, siła - te wszystkie elementy są kształtowane podczas zajęć z akrobatyki w Artdance.

Można ćwiczyć akrobatykę niezależnie od innych dyscyplin. Zajęcia te będą doskonałym uzupełnieniem do naszych treningów tanecznych.Aby trenować akrobatykę w Artdance nie trzeba być naszym tancerzem. Podczas zajęć, uczestnicy o różnym stopniu zaawansowania znajdą coś ciekawego dla siebie. W programie: Ćwiczenia rozciągające, nauka podstawowych i zaawansowanych elementów gimnastycznych - przerzuty w bok, przejścia w przód, tył ,salta , rundaki itp.

Zabierz: strój sportowy, skarpetki, woda


GIMNASTYKA DLA SMYKA

(OD 1 r.ż.- 3 lat)

Gimnastyka dla smyka to ruch i zabawa. Zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane zostały w taki sposób aby pomóc Twojemu dziecku w osiąganiu kolejnych etapów rozwoju, aby uwolnić skumulowane w nim pokłady energii i przy okazji świetnie się bawić. Jeśli chcesz właściwie kształtować mózg swojej małej pociechy, poznaj ćwiczenia i zabawy na zajęciach dla dzieci, które usprawnią zarówno lewą, jak i prawą półkulę mózgu. Akcesoria do zabaw i gimnastyki uatrakcyjnią nasze zajęcia i wykorzystają pokłady energii drzemiące w maluchach. Zajęcia gimnastyki prowadzone są przez profesjonalistów: fizjoterapeutów, instruktorów tańca i Zumba Kids ze wspaniałym podejściem do dzieci.

Zabierz: wygodne ubranie, skarpetki antypoślizgowe lub buciki, kapcie, ulubioną zabawkę, woda

Zajęcia dla dorosłych

LATINO LADIES

Jest to doskonała propozycja dla pań, które chcą odnaleźć w sobie kobiecość i grację oraz zaskoczyć na parkiecie. Ladies Latino to najpopularniejsza forma zajęć tanecznych wśród pań, powód jest prosty - tańcząc systematycznie zyskujesz świetną formę i piękną sylwetkę. Zajęcia te idealnie łączą elementy różnych tańców latynoamerykańskich, takich jak salsa, samba,cha cha, rumba oraz merengue czy bachata. Żywiołowe rytmy bardzo szybko napełnią energią, poprawią sylwetkę oraz koordynację ruchową i poczujesz się pewniej w tańcu. Na zajęciach tańczysz SOLO, a więc nie będzie potrzebny tym razem partner. Ladies Latino rozpoczyna się od krótkiej rozgrzewki a kończy ćwiczeniami wzmacniającymi.

Zabierz: wygodny strój i obuwie typu balerinki, na obcasie lub taneczne, woda


SALSA W PARACH

Nie chcesz stać pod ścianą i patrzeć jak inni świetnie się bawią? Na kursie tańca użytkowego poznacie Państwo kroki, które pozwolą Wam dobrze bawić się na każdej imprezie. Nasi instruktorzy nauczą Was jak zachowywać się w parze oraz jak w swobodny sposób brylować na parkiecie. To zajęcia przeznaczone dla każdego, kto w szybki sposób chce poznać podstawy tańca w parze. Gwarantujemy, że proponowany taniec okaże się świetnym wyborem dla osób w każdym wieku! Nasze zajęcia oferują nie tylko ogromną dawkę przyjemności, ale także przyczynia się do polepszenia kondycji fizycznej.

Na zajęcia możesz zapisać się również bez osoby towarzyszącej, postaramy się dobrać parę.

Zabierz: wygodny strój i obuwie sportowe/taneczne, woda


FLAMENCO

Flamenco jest fenomenem kulturowym, który powstał na południu Hiszpanii, w Andaluzji, w wyniku zderzenia różnorodnych kultur: cygańskiej, arabskiej, żydowskiej i iberyjskiej. Flamenco to jedność trzech elementów, które się wzajemnie dopełniają: śpiewu (cante), gitary (toque) oraz tańca (baile). Na zajęciach, nasza niesamowita instruktorka nauczy Was podstawowych kroków, synchronizacji pracy rąk i nóg, podstaw stepu, klaskania (palmas) oraz rozumienia i przeżywania muzyki. Będziemy się uczyć wyrażać różnorodne (nie tylko te pozytywne) emocje przy pomocy tańca, tak żeby znaleźć we flamenco nie tylko odległą Andaluzję, ale i siebie samych. Serdecznie zapraszamy!

Zabierz: długa spódnica, buty na stabilnym, szerokim obcasie, woda


PIERWSZY TANIEC

Mieliśmy przyjemność przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla bardzo wielu Narzeczonych Par. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Państwa choreografia była wyjątkowa, przygotowana z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz charakterze wybranej muzyki. Pomożemy również w doborze najlepszej muzyki.

Przygotowanie Pierwszego Tańca odbywa się na lekcjach indywidualnych (choreografia indywidualna). Pamiętajcie, pierwszy taniec wcale nie musi być stresujący. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji!

Zabierz: wygodny strój i obuwie, woda.


CHUSTY DANCE

Taniec z dzieckiem w chuście do muzyki Latino, ukołysz tańcem maluszka do snu, wracaj szybko do formy po porodzie i naucz się kroków salsy, bachaty, cha-chy itp. Popracujesz nad koordynacją, postawą i płynnością ruchu, spędzając czas z dzieckiem w poczuciu bliskości. Wspólny taniec relaksuje dziecko i wpływa pozytywnie na rozwój mózgu maluszka, stymuluje zmysły. Zajęcia te są również doskonałą okazją do poznania innych młodych mam. Zajęcia przeznaczone są dla mam noszących dziecko w chuście. Organizujemy również warsztaty z doradcami chustonoszenia.

Zabierz: chusta lub nosidło, wygodny przewiewny strój strój i obuwie, woda.