Oferta – Fitness i gimnastyka

JOGA

Jeżeli chcesz skutecznie uzdrowić i wzmocnić swoje ciało to zapraszamy na nasze zajęcia jogi. Regularne ćwiczenia wzmocnią nie tylko mięśnie brzucha i kręgosłup ale i pozostałe partie ciała odprężą ciało, uspokoją umysł. Dzięki ćwiczeniu oddychania poprawie ulega pojemność naszych płuc. Złagodzą również objawy stresu.

Zabierz: wygodny strój , woda, ręcznik.


ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ćwiczenia Zdrowy Kręgosłup mają na celu wzmocnienie wszystkich najważniejszych partii mięśni oraz zwiększenie sprężystości kręgosłupa, pomagają złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków. Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, stabilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. W zajęciach Zdrowy Kręgosłup zawarta jest nauka prawidłowego oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy ciała.

Zabierz: wygodny strój , woda, ręcznik.


PILATES

To bardzo popularna metoda treningu, której zwolenników przybywa z roku na rok. To rodzaj ćwiczeń, który buduje świadomość ciała, tym samym nasza praca nad nim jest bardziej efektywna. Nie ma żadnych, przeciwwskazań co do ćwiczeń Pilates, a wręcz obecność na nich jest obowiązkowa! Pilates wzmacnia mięśnie, ale ich nadmiernie nie rozbudowuje. Odciąża nasz kręgosłup i pomaga w eliminacji wad postawy. Zajęcia Pilates są oparte na elementach ćwiczeń korekcyjno-rehabilitacyjnych. Podczas ćwiczeń Pilates nie wykonujemy gwałtownych ruchów i podskoków – jest to metoda doskonała dla osób z bólami stawów i kręgosłupa, dla osób z nadwagą oraz dla tych, którzy długo nie ćwiczyli.

Zabierz: wygodny strój , woda, ręcznik.


ZUMBA FITNESS

ZUMBA – to innowacyjny system fitness połączony z tańcem, który przez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim wprawia nas w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów oraz dynamiczna i motywująca składanka rytmów latynoskich i karaibskich stwarzają atmosferę super imprezy i porywają do zabawy. A przy tym wszystkich ogromne spalanie kalorii. Popraw swoją sylwetkę i humor :)

Zabierz: wygodny strój, obuwie sportowe, woda, ręcznik.


POWER TRENING

Zajęcia Power Trening - to super sposób na modelowanie całego ciała. Podczas treningu wzmacniane są zarówno ręce, nogi, plecy, brzuch i pośladki. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się różnorodne sprzęty, takie jak ketle, hantle, obciążenia na nogi, piłki, gumy, sztangi czy step. Część treningu ma charakter aerobowy i skupia się na rzeźbieniu mięśni, a część jest prowadzona na stacjach obwodowych. Power Trening to wzmacnianie ciała, spalanie tkanki tłuszczowej i tym samym wysmuklanie sylwetki, zwiększenie ogólnej wydolności organizmu, a także poprawa krążenia i napięcia skóry.

Zabierz: wygodny strój, obuwie sportowe, woda, ręcznik.


SEXY PUPA, PŁASKI BRZUCH

Są to zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni brzucha i ujędrnienie pośladków. Zajęcia składają się z części wstępnej – cardio, która ma na celu podniesienie tętna w celu spalania tkanki tłuszczowej. Natomiast druga część zajęć to ćwiczenia  wykonywane seriami. Całość zajęć zakończona krótkim stretchingiem. Zajęcia płaski brzuch & sexy pupa są zajęciami ogólnorozwojowymi. Ten intensywny trening poprawi wygląd Twojej sylwetki oraz wzmocni Twoje serce, płuca a nawet układ krążeniowy! Dodatkowo na zajęciach nie zajmujemy się wyłącznie poprawieniem formy brzucha i pośladków. Budujemy całe ciało – od łydek do klatki.

Zabierz: wygodny strój, obuwie sportowe, woda, ręcznik.


FITMAMA

Wspólne zajęcia FitMama umożliwią zwiększenie więzi między mamą a dzieckiem. Ćwiczenia zniwelują bóle pleców, wzmocnią mięśnie i ujędrnią skórę, pomogą szybciej wrócić do sylwetki sprzed ciąży, poprawią laktację i humor bez konieczności rozstania się z maleństwem a nawet przy wykorzystaniu jego ciężaru. Dzieci wchodzą w pierwsze relacje z innymi uczestnikami lub są ciągle blisko mamy – w zależności od swoich potrzeb. Ćwiczenia są prowadzone w tempie, w którym nie stanie się krzywda dzieciom, a muzyka i jej głośność dobrana jest do słuchu małych klientów. Podczas, gdy my ćwiczymy dzieci są z nami na sali, bawią się, raczkują biegają lub też obserwują jak mama potrafi zadbać także o siebie . Zajęcia dla mam z niemowlakami od 6 tego tygodnia życia. Na sali odnajdą się również te klientki, które w trakcie trwania zajęć pociechy zostawiają pod opieką innych lub w naszym pokoju zabaw (za dopłatą możliwość korzystania z niani).